AKTUÁLNÍ INFORMACE

Drazí farníci,

v návaznosti na nová opatření vyhlášených vládou se na vás obracím s upřesňujícími informacemi ohledně života naší farností.

OD  22.10.2020 jsou do odvolání zrušeny tyto pastorační aktivity

• Nedělní podávání svatého přijímání
  • Adorace organizovanou formou
  • Slavení mší svatých ve všední den s účastí lidu
  • Setkávání v rámci všech společenství

OD  22.10.2020 vstupuje v platnost následující:

• Mše svaté ve všední den (PO, ST, ČT, PÁ) budou přenášeny prostřednictvím webu (www.nedachlebice.cz) od 18:00. Úmysly budou slouženy podle stávajícího rozpisu.
  • Nedělní mše svatá budou přenášeny prostřednictvím webu (www.nedachlebice.cz) od 9:00 Úmysly budou slouženy podle stávajícího rozpisu.
  • Na všech místech jsou každodenně otevřeny kostely a kaple (také ve Včelarech) k individuální modlitbě v blízkosti Krista v eucharistii.
  • V naléhavém případě (zaopatřování) jsme kdykoliv k dispozici k návštěvě nemocných.
  • Svátost smíření i svaté přijímání vám rádi udělíme po předchozí telefonické domluvě. Nebojte se nás kontaktovat.

Přejeme nám všem a v modlitbě vyprošujeme pokojné dny.  Jako slovo povzbuzení připojuji list našich biskupů.

P. Jan Liška – farář, P. Tomáš, Br. Dominik