Aktuality k 16.12. 2020

V návaznosti na nová vládní opatření aktualizujeme povolený počet účastníků mší svatých s platností od pátku 18.12.2020

Bílovice, Nedachlebice, Topolná                      60 účastníků

Březolupy                                                     45 účastníků

Kněžpole                                                      20 účastníků

Mistřice                                                        10 účastníků

Zlámanec                                                      5 účastníků

Systém zapisování

• K účasti na mše svaté je třeba zpravidla se zapisovat. Platí následující výjimky a upřesnění.
  • Zapisujeme se na nedělní mše svaté a sváteční bohoslužby o vánočních svátcích (bude upřesněno 4. neděli adventní). K zapisování slouží připravené archy, které najdete vzadu v kostele. Do jedné kolonky patří jedno jméno.
  • Deset míst je automaticky rezervováno pro rodinu, která má na daný den úmysl mše svaté. Rodina se nezapisuje. Prosím však, aby plně využila rezervovanou kapacitu deseti míst. Pokud rodina nevyužívá plně rezervaci, blokuje tak místa, která by s radostí využili jiní zájemci. Prosím o zodpovědný a ohleduplný přístup.
  • K účasti na mši svaté ve všední dny se zapisují pouze věřící v Mistřicích a v Kněžpoli. Na Zlámanci se účastní pouze ti, kteří mají na daný den úmysl.
  • 4.neděle adventní (sobotní večerní) se účastní zapsaní: Bílovice, Nedachlebice, Topolná do pořadového čísla 50. Březolupy do pořadového čísla 30.
  • Pořad bohoslužeb zůstává beze změny (přehled ve farním listu).

P. Jan Liška - farář