POSTNÍ CESTOVÁNÍ 2021

Putujeme s Pánem Ježíšem

po farnostech Bílovice a Březolupy

Milé děti, na Popeleční středu a pak každou postní neděli bude na webových stránkách farnosti Bílovice (www.farnostbilovice.cz) a na facebooku farnosti zveřejněno 5 míst, které máte navštívit a budou souviset s našimi farnostmi a s dobou postní. Ale pouze na jednom z míst bude umístěna cedule. Vaším úkolem bude ji najít a slovo, které na ceduli bude napsáno, si poznačit do svého cestovního pasu.

Všechna místa můžete navštěvovat od Popeleční středy, až do Velkého pátku.

Do závěrečného slosování se může zapojit pouze ten, kdo najde všechna slova a odevzdá svůj cestovní pas nejpozději do Velkého pátku 2.4. 2021 do 20.00 do poštovní schránky u fary v Bílovicích. Na neděli Vzkříšení Páně bude vylosováno 10 výherců. Podrobnosti ohledně losování se dozvíte později. Prosím, abyste umístěné cedule neodnášeli ze stanovišť. Cestovní pas si vyzvedněte v kostelích.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na jáhna Dominika.

Šťastné cestování dobou postní Vám přeje

Jáhen Dominik