Pořad Bohoslužeb - 17.2. - 24.2.2008

za rodiny.

PONDĚLÍ

KNĚŽPOLE

Za + Boženu a Antonína Juráskovi, živou a + rodinu.

ÚTERÝ

Za Oldřicha Elišťáka, sestru
a duše v očistci.

STŘEDA

TOPOLNÁ

Za + Alenu Jurčíkovu
a za + rodinu Jurčíkovu.

ČTVRTEK
Sv. Petra Damianiho, biskupa a učitele církve

NEDACHLEBICE

Za živou a +rodinu Hrabcovu, Juřenovu a Knotovu.

PÁTEK

Za + Davida Gregůrka
a živou a + rodinu.

za mládež.

- Dnes byla pravidelná měsíční sbírka na splacení půjčky. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.

- Ve čtvrtek bude návštěva nemocných v Topolné a Nedachlebicích.

- Příprava dětí a rodičů na 1. sv. přijímání pokračuje ve čtvrtek a v pátek vždy po mši svaté v čajovně za farou v Bílovicích.

- V neděli 24.2.2008 ve farní čajovně po pobožnosti křížové cesty bude promítání fotek z Medžugorje.

- Ve dnech 29.2. do 4.3.2008 se uskuteční prázdninové lyžování na Stupavě s ubytováním na faře ve Střilkách. Počet je omezený. Podrobnější informace jsou na nástěnce. Zájemci hlaste se u Evy Šáchové nebo Ladě Blahy.

- Ve dnech od 29.2. do 4.3.2008 bude prodloužené víkendovo-prázdninové soustředění schol a těch, kteří rádi zpívají v prostorách Bílovské fary. V programu kromě zpívání výlet do aquaparku v Uherském Brodě.

- Ve dnech od 20.4. do 26.4.2008 jste pozváni na farní pouť do Medžugorje. Podrobnější informace najdete na nástěnce. Autobus vyzvedne všechny účastníky pouti v jednotlivých obcích a stejně tak po návratu rozveze. Na cestu je stále třeba cestovní pas ? dá se zařídit bez fotky v pondělí a ve středu na bývalém okresním úřadu naproti Komerční banky. Nemusíte se bát náročnosti pouti, protože pro starší bude méně náročný program. Hlásit se můžete ode dneška u otce Jiřího. Prosím abyste také složili zálohu ve výši 1.000,-Kč z celkové předpokládané ceny 2.190,- Kč + 35 euro na ubytování (platí se na místě).

Farnost Březolupy

3. NEDĚLE postní

Za + rodiče Řezníčkovy,
syna Josefa, vnuka Miroslava,
rodinu Řezníčkovu a Šáchovu.

za mládež.

- Dnes byla pravidelná měsíční sbírka na opravy farního kostela. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.

- Příprava dětí a rodičů na 1. sv. přijímání pokračuje ve čtvrtek a v pátek.

- V neděli 24.2.2008 ve farní čajovně v Bílovicích po pobožnosti křížové cesty bude promítání fotek z Medžugorje.

- Prosíme o vytrvalé modlitby na úmysl odvahy pro nového kostelníka ? nejlépe blízko středu obce bydlícího mladšího důchodce - který by se přihlásil ke službě.

- Ve dnech od 29.2. do 4.3.2008 bude prodloužené víkendovo-prázdninové soustředění schol a těch, kteří rádi zpívají v prostorech Bílovické fary. V programu krom zpívaní výlet do aquaparku v Uherském Brodě.